Featured Video Play Icon

Хабаровськ: зворотний відлік для Росії розпочався

Хабаровськ може стати відправною точкою нової історії Росії та Європи. Нині Україні треба думати дуже швидко. Та ухвалювати правильні рішення.

Сьогодні йтиметься про Хабаровськ і про мітинги в цьому місті. На сьогоднішній день Хабаровськ намагається захистити свого губернатора. Заарештовано ще двох депутатів від ЛДПР.

Ситуація така, що, швидше за все, Жириновський у вересні чи жовтні отримає підозри. Все йде до того, що треба когось із опозиції загризти. А кого, як не свого? Щоби чужі боялися. Швидше за все, Володимир Вольфович й стане тим цапом-відбувайлом і, швидше за все, його з’їдять для того, щоб уникнути революційної обстановки.

Я думаю, що незабаром до Хабаровська приїде спецназ із Чечні. Не знаю, чи це буде криваве розбирання, чи просто сильно поб’ють місцевих громадян… Але Володимир Володимирович знає, що гасити бунт треба жорстоко.

Російський бунт жорсткий і нещадний, тому сценарій буде прописаний на жорстокі придушення хвилювань. Я думаю, що скоро ми отримаємо розуміння того, наскільки дешево ми заплатили за незалежність, відбувшись лише Донецьком, Луганськом і Кримом.

Після цих подій ви побачите, що таке рух у бік Європи та яке щастя, що ми знаходимося на цьому боці. І ось тут Україна має шанс швидко застрибнути в економічний добробут. Наразі варто створити чорний реєстр багатих росіян, які зможуть взяти українське громадянство та отримати український паспорт. Більше того, я вважаю, що спочатку вони повинні отримати просто номер, який у будь-якому місці могли б обміняти на паспорт. Якщо буде створено такий реєстр, то громадяни Росії зможуть будь-якої миті втекти з тоталітарної держави, як із Північної Кореї, і тоді Україна отримає величезні інвестиції.

Я вам наведу приклад 80-х років, коли почався розвал Радянського Союзу. Прибалти створили вільну економічну зону для міді та алюмінію. І тоді в білоруських лісах з’явилися цілі стежки розміром з автобан для вантажівок, якими тоді вивозилося металобрухту більше, ніж за всю історію людства. Тоді одна з прибалтійських республік стала найбільшим виробником міді у світі, хоча там жодного мідного заводу не було. Просто вони скористалися ситуацією. Прибалти тоді збудували на ці гроші банки та зуміли розвинути свою економіку. Ось зараз і для України випав такий шанс. Але я думаю, що швидше за все ним скористаються Швейцарія, Люксембург, Мальта. Наприклад, Мальта вже видала за гроші 750 паспортів.

Зараз нам варто скористатися ситуацією в Хабаровську та оголосити, що всі громадяни, які постраждали політично та готові інвестувати в Україну, можуть отримати наше громадянство. Ті люди, котрі готові не просто платити Україні гроші, а інвестувати в її економіку від 100 тисяч доларів до мільйона, отримають унікальний номер. І якщо раптом кордони будуть перекриті, їм достатньо потрапити на територію України у будь-який спосіб і пред’явити там свої номери, згідно з якими їм будуть зобов’язані видати паспорти.

Таким чином, економіка України вийде із кризи за два роки. Ми станемо лідерами серед країн СНД з економічного зростання. Таких грошей, як мають російські олігархи, немає ніде у світі, тому нам треба їх упіймати.

Повірте мені, мало хто захоче марширувати у валянках та у вушанці або з паперовими квітами 1 травня кричати «Ура!» у бік політбюро. Всі вони ламануться до нас і кричатимуть голосніше за всіх: «Україна понад усе!». Ловіть момент!