Featured Video Play Icon

Сурогатне материнство в Росії – вибір божевільних

Батьків – у в’язницю, дітей до дитбудинку для психічно хворих. Путін явно намагається не відстати від одіозних російських диктаторів.

Нещодавно я побачив сюжет про скандал, пов’язаний із сурогатним материнством у Росії. З’ясувалося, що ембріологу обрали запобіжний захід – ще три місяці слідчого ізолятора.

З передачі «Місто новин» на каналі «ТВ Центр»: «Історія заплутана та гучна. Групу медиків підозрюють майже у торгівлі немовлятами, і зараз у судах вирішується доля 11 дітей».

Слідчий комітет уже закрив вісім осіб у цій справі, вони сидять у в’язницях вже більш ніж півроку. І я так розумію, що сидіти їм ще там не один рік і швидше за все, всім дадуть терміни. Ця ситуація все сильніше і сильніше розпалюється – парламентарі кричать, що послугами сурогатних мам у Російській Федерації користуються геї, натякаючи, можливо, на Кіркорова. Як росіяни люблять істерити, ви добре знаєте.

Крім того, у скандалі вже замішаний філіппінський політик, який вимагає своїх двох генетичних дітей та наполягає на ДНК-тестуванні.

Фреденіл Кастро – лідер політичної партії більшості – не може знайти одразу двох немовлят: Аніку та Артура, їм уже майже по 10 місяців. Чоловік благає російську владу допомогти йому побачитися з дітьми.

«Ми готові приїхати до Росії у будь-який час, якнайшвидше, та люб’язно просимо російську владу допомогти нам в отриманні термінової візи, для мене та моєї родини», – Каже Кастро.

А Російська Федерація вже віддала їх до дитбудинку і жодних тестів проводити не збирається та взагалі робити нічого не планує.
«На час розслідування дітей відправили до Відновського дитбудинку. Потрапити туди неможливо, незважаючи на те, що я маю довіреність. Вони там вже близько 7-8 місяців», – заявляє адвокат родини Кастро Ігор Трунов.
Питання у чому? У тому, що, наприклад, у випадку з BioTexCom, коли в нас було близько 60 дітей без батьків, тоді всі батьки вдало приїхали, їм організували літаки. Тут були зустрічі, були обійми. Тут були сльози з боку цих батьків, усі один одного обіймали, цілувалися. Тут була така довгоочікувана зустріч. Людей розлучив коронавірус – дітей та їхніх генетичних батьків. Це було все на емоціях, це показували всіма каналами. Показували, яка Україна молодець, як вона організувала в’їзд для цих батьків та вирішила їхню проблему.
І тепер усіма каналами показують, як сильні правоохоронці в Росії забрали дітей, віддали їх у дитбудинок, а лікарів – посадили.

Юлія Латиніна, журналіст: «Але, панове лікарі, ви хочете, щоб за вами теж прийшли? Вам не давали засобів захисту, вас пресували, коли ви казали, що їх немає. У вас є один з найвищих рівнів у світі смертності від COVID! Чи не підпишете? Тоді не дивуйтеся, коли по вас теж прийдуть».

Слава Богу, що ми – не Російська Федерація! Я подивився, як ці бідні лікарі сидять у в’язницях… Ембріологи, які просто яйцеклітини зі сперматозоїдами запліднюють, адже вони навіть не розуміють, кому все це роблять, – сидять у в’язницях. Добре, що той, хто з голоду бутерброди в цю клініку заносив, також не сидить у в’язниці.

Слідчий комітет – молодець! Постарався, посадив усіх й вся! Я скажу, що на Російську Федерацію чекають дуже важкі часи. Коли нафта обвалиться, повірте мені, інвестиції підуть звідти першими. У країні, де такі жорсткість та репресії, страшно працювати.