Featured Video Play Icon

Мобілізація 500 тисяч українців не врятує військову ситуацію

Мобілізаційні потреби України насправді набагато більші. І задля того, аби не втрачати тисячі, мільйони українських чоловіків та жінок необхідно модернізувати армію, а також активно впроваджувати нові системи дронів.


Мобілізація 500.000 чоловік це страшно. Але найстрашніше, що навіть ці 500.000 не врятують. Путін уже підписав указ про мобілізацію 2,6 млн. людей. Після 14 березня знову оберуть президента Російської Федерації Володимира Володимировича Путіна, весь адміністративний ресурс буде спрямований на це, це зрозуміло, тому якби вибори не проходили ми вже знаємо, з результатом 85% переможе Путін. Після цього він проведе мобілізацію. І 500.000 мобілізованих українців – це трагедія, коли ми навіть якщо мобіліруємо всіх чоловіків та всіх жінок нам їх не вистачить.

Сьогодні війна показала, що всі ці леопарди, абрамси та все інше, це бляшанки. Є спосіб один – мобілізація піде тільки тоді добре, коли кожен
громадянин зможе служити у себе вдома, адже для того щоб запускати та працювати на допомогу армії 80% людей воювати може онлайн, керувати дроном можна і онлайн. Система має бути така, при якій одні паяють дрони, інші їх купують, ті хто купують і запускають, якщо вони кудись потрапляють, вони повинні отримувати величезний бонус, і якщо це поставити на фінансовий потік люди сидітимуть у квартирах і полюватимуть. Є 200 виробників дронів, є чат між ними, ми всі спілкуємось, є школи які навчають, люди заплатять і за школу, люди куплять за свій рахунок окуляри, люди куплять обладнання, щоб не на фронті це робити, а вдома сидіти. Якщо вони купуватимуть дрони, то вони хочуть за них 300 доларів отримати назад, або 500, наприклад, залежно від того, що буде збито. Якщо це ппо, то можна і 10.000 доларів заплатити!

Усі спитають, а як ось можна воювати з дому. А я відповім, для цього і створюється спеціальна система, коли керування можна робити на відстані. Сьогодні технології треба розвивати так, щоби можна було воювати з дому. Ті, хто не прийде і не купить, і не захоче навчатися і не захоче заплатити за перші курси, ну, тоді сам Бог велів йому на передову йти. Дрони теж хтось повинен хоча б з руки пускати, мають бути люди й такі. Ще раз кажу, 500.000 мобілізованих не вистачить для того, щоб закрити різницю, потрібно 1,6 млн.! А якщо запровадити спеціальну систему управління з дому дронами, то ми наберемо і 10 млн людей. Люди згодні, своїх 6-8 годин вони готові віддати фронту, але вдома, тому що вони бояться, і це нормально, вмирати ніхто не хоче. Ми сподіваємося, що проведемо комітет із правоохоронцями та подискутуємо на цю тему.

Я розумію, що 2 роки втрачені, і ніхто не знає скільки ще війна триватиме, може, 2 місяці, і це все буде неактуально. А може 5 років і людей не вистачить, якщо не приймати жодних дій. А дрон він одноразовий, там не потрібна сертифікація, нам не потрібні ці дрони по 100.000 доларів, у нас хлопці збирають за 400 за 500 доларів, а якщо держава допоможе купити запчастини, то буде ще дешевше! Як практика довела, дорогі дрони леопарди та подібні до них горять як консервна банка, і немає сенсу витрачати на них такі гроші. Потрібно створювати систему народних дронів і в нас армія зможе воювати, і не потрібно буде закликати стільки людей. Якщо ми хочемо перемогти потрібні інновації. Допомогу нам не будуть іноземні партнери давати весь час, вони бачать, що у нас повно корупціонерів, і що все вкрадуть. Але ми маємо всім показати і довести, у нас немає корупції, ми рятуємо не тільки себе, а й європейців, і у нас все добре є і буде, у нас найгероїчніша армія, все інше – це від ворога.