Featured Video Play Icon

У якій галузі буде 90% капіталу: чи ваші варіанти?

Нафта, автомобілі, яхти. Все це втратить колишню цінність вже найближчим часом. За що ж платитимуть сильні цього світу?

 

“Я вважаю, що треба чекати на прихід радикальних фашистських партій, комуністичних партій. Хто та країна, яка стане найбагатшою? У якій індустрії буде найбільше грошей?”

 

За моїми підрахунками, через 5 років рівень життя в Росії буде ще нижчим, ніж в Україні. Це зрозуміло. Поясню лише коротко чому: бо зараз станеться падіння цін на нафту. Нафтові шахти мають властивість замилюватись, тому туди треба постійно подавати воду для викачування нафти. Якщо ціна нафти стане нижчою за доставку, то ти її не перевезеш. Це як із доменною піччю. Не ти добуватимеш цю нафту, у тебе почнуться проблеми з викачуванням, станеться замилювання шахти, замилювання свердловини. Тож Російська Федерація до 2022 року може втратити половину, а може й 70 відсотків своїх свердловин. Тому Російська Федерація теж потрапляє до тих бідних країн, які тільки й можуть, що робити текстиль і шити.

Китай, на щастя чи, на жаль, не знаю, він напевно перейде до країн високорозвинених. У них є стратегія, вони знають, що робити, у них хоч і комуністична партія і там немає демократичного ладу, але вони набрали інтелектуалів і ті знають, як поводитися. У таких країнах як Болівія, Венесуела, де зарплата дорівнює рулону туалетного паперу, там правителі такі: все поділити, збудувати соціалізм, боротьба з олігархією, у них там зрозуміло. Ми їм прямі конкуренти по швейному виробництву, та й іншим подібним — ручки збирати, картинки фарбувати.

 

Куди підуть гроші? За що боротимуться високорозвинені країни? Зрозуміло, що африканські країни, ми та Латинська Америка боротимуться за виробництво, де потрібна дешева робоча сила. Тож за що боротимуться високорозвинені країни? Тут цікаве питання. Наприклад, сервіс ТikTok тільки з’явився, але з капіталізації вже починає випереджати автоіндустрію.

Зараз Facebook коштує 300 мільярдів, Google – 700 мільярдів, зрозуміло, що їхня капіталізація ще зросте, основні гроші поки що там. Але в Америці розуміють, що час ІТ теж минає, на жаль, тому що до 2021-2022 років в ІТ піде зниження ціни на 70-80%. І те, що мало приносити величезні дивіденди — це будь-які ігри та програмні забезпечення практично знеціняться. На жаль, програмісти самі себе вбивають і створюють програми, які допомагають їм писати ці програми або навіть пишуть програми за них. І частина аутсорсингу, який виконувався великою кількістю людей, перейде до розряду автоматичного виробництва. Тим більше, у бідних країнах, таких як Індія, наприклад, створюють цілі міста, де хочуть навчати програмістів і там справді для цього створюються величезні райони. У індусів є всі шанси вибити всіх із програмного бізнесу. Ось побачите, що у 2025-2027 роках лідерами у сфері програмного забезпечення будуть індуси. По-перше, у них краще з математикою, не знаю чому, видно завдяки касті бухгалтерів, які все життя рахували, з покоління до покоління. Тож є всі шанси, що цю сферу займуть індуси.

Де найбільші гроші? Де буде 80% капіталу? Ми з’ясували: автоіндустрія, текстиль тощо – це сміття, сільське господарство — це зрозуміло, для жебраків. Де бабло? Усіх цікавить. Де? В яких країнах? Ось як Японія за рахунок електроніки та автомобілів піднялася нагору? Хто та країна, яка стане найбагатшою на сьогоднішній день? У якій індустрії буде найбільше грошей? Ну тут зрозуміло, можна подивитися всю аналітику, їжачку останньому зрозуміло, що це нанотехнології та біотехнології.

На Землі живе 7 мільярдів людей, у 1% населення — 70 мільйонів людей, більше грошей, ніж у всіх інших. 50% капіталу належить цим 70 мільйонам людей. А решта — 99% населення, що залишилося, а це 6 млрд 900 млн, а якщо точніше — 930 млн, хоча я звичайно грубо взяв, вже 8 млрд осіб насправді. Тепер виникає питання: цей відсоток, «лакшері» відсоток, золотий як його ще називають, на що він витрачатиме найбільше грошей? Автомобілі – ні, яхти – ні. Зараз з’являються технології здоров’я, саме за нього тепер і піде боротьба. Настає час, коли з’являються концерни, які зможуть продовжувати життя. Ось це стане стимулом для постіндустріальної економіки. До 2020 року створювалися мильні бульбашки, туди закачувалися гроші, економіка стримувалася, але зараз на нас на всіх чекає обвал. На нас чекає націоналістичний підйом у всіх країнах, дроблення країн, може бути втрата Євросоюзу… Але я сподіваюся, що утримають, бо це буде трагедія для всього людства, якщо ми втратимо Євросоюз — ця економіка одна з перших і вона тягне весь світ, як і США, як і Китай. Але на що треба чекати? Швидше за все, голодних бунтів наприкінці двадцятого року в багатьох країнах, приходу радикальних фашистських партій та комуністичних партій. Я вам говорю, вони скоро з’являться, і не сьогодні завтра будуть  по телевізору виступати. І навіть не по телевізору, а у Youtube — у провідних комуністів Росії будуть мільйонні збори. Я можу сказати хтось найнебезпечніший для Росії, хтось може знищити Росію….